Привіт!
ми створюємо продукти, які мають значення

ЩО МИ РОБИМО

Продуктова стратегія

Добре продумана продуктова стратегія не тільки дозволяє оптимізувати процес оновлення, але і служить для керівництва компанії покажчиком спрямованості дій, здатних скорегувати поточні рішення.

Дизайн та UX

UX дизайнер дотримується принципів, які допомагають зробити продукт доступним, а також втілювати ці принципи в процесі проектування системи, щоб користувачеві, який взаємодіє з ним, було все зрозумілим.

Веб-розробка

Веб - розробка — процес створення веб - сайтів або веб - додатків. Наша команда розробників досконала у створенні високопродуктивних продуктів на всіх платформах та пристроях.

Мобільна розробка

Мобільна розробка – це шлях до ефективних комунікацій з клієнтами. Ми створюємо мобільні продукти з легким дизайном та зрозумілими функціями.

DevOps

DevOps ґрунтується на тісній взаємозалежності між розробкою та використанням програмного забезпечення і має на меті допомогти організаціям швидше створювати і оновлювати програмні продукти та послуги.

Стек технологій

TYPO3 CMS - це система управління вмістом з відкритим кодом, що підтримується приблизно 900 членами асоціації TYPO3.

Opencart - це система управління інтернет-магазином, побудована за допомогою мови програмування PHP та бази даних MySql.

Symfony - це програма PHP з відкритим кодом для розробки веб-додатків. Тисячі веб-сайтів покладаються на основу Symfony, як основу їх веб-служб.

WordPress - найпопулярніший спосіб створення власного веб-сайту чи блогу. Насправді WordPress володіє 34% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Laravel - це система веб-додатків з виразним, елегантним синтаксисом призначена для розробки веб-додатків.

Наші продукти

ВЕБ-САЙТ
KULT TOVARY
Інтернет-магазин Kult Tovary - це сучасний магазин електроніки та аксесуарів в Україні. Основним видом діяльності Kult Tovary є продаж товарів для людей, які прагнуть до нового, сучасного. Ми популяризуємо гаджети для широких мас і підтримуємо розвиток цифрових технологій.
ВЕБ-САЙТ CHIRR
Сайт безкоштовних оголошень на теми: нерухомість, робота, транспорт (авто) та інше!
ВЕБ-САЙТ
ENOT
Інтернет-магазин ENOT - це сучасний магазин електроніки та аксесуарів в Україні. Основним видом діяльності ENOT є продаж товарів для людей, які прагнуть до нового, сучасного. Ми популяризуємо гаджети для широких мас і підтримуємо розвиток цифрових технологій.
ВЕБ-САЙТ
BAND
Вас вітає фірмовий магазин браслетів ТМ BAND! У нас ви можете знайти браслети 100% ручної роботи зі шкіри, натуральних каменів, шнурків, каучуку, срібла, стали, намистин і ниток. Адже Band - це не просто інтернет магазин браслетів, це ваш помічник і консультант у виборі ідеального прикраси.
ВЕБ-САЙТ
WID
Комплексні інтер'єрні рішення.

Замовивши послуги в компанії Ваш Вид, клієнт отримає виконання всіх послуг в термін. Всі роботи здійснюються в гармонійному стилі, з дотриманням єдиної колірної гами..


Наші Послуги

Виділений колектив
Ми допомагаємо клієнтам створити спеціалізовані команди розвитку в Україні.
MVP для стартапів
Ми допоможемо вам розставити пріоритети основних особливостей вашої ідеї та розробити перший випуск продукту, який може стати ракетною базою для зростання.
Розробка продукту
Ми охопимо повний процес виведення нового товару на ринок. Починаючи від ідеї продукту, створення дизайну UX/UI до розробки та тестування.
Вакансії
Робота в офісі
Луцьк
Опубліковано 6 місяців тому

Ми молода команда натхненних та цілеспрямованих людей, які готові працювати на результат. Ми надаємо повний спектр послуг з розробки та технічної підтримки сайтів, платформ, CRM, програм для Android т...

Детальніше

Віддалено, Робота в офісі
Луцьк
Опубліковано 6 місяців тому

Ми молода команда натхненних та цілеспрямованих людей, які готові працювати на результат. Ми надаємо повний спектр послуг з розробки та технічної підтримки сайтів, платформ, CRM, програм для Android т...

Детальніше

Віддалено, Робота в офісі
Київ, Луцьк, Львів
Опубліковано 6 місяців тому

Шукаємо цілеспрямованого менеджера з продажу! Жодних кордонів, жодних обмежень – найкраща можливість удосконалити методи продажу та лідогенерації, а також удосконалити навички міжкультурного спілкуван...

Детальніше

Маєте проект?

Go на каву!