overlay background

Програмні рішення для фінансових технологій

У сучасному мінливому бізнес-середовищі, щоб залишатися конкурентоспроможними, потрібно добре розуміти інноваційні рішення. Використовуючи такі інструменти, як мобільні банківські додатки, платформи для обробки платежів, цифрові гаманці, рішення на основі блокчейну та апаратні POS-термінали, а також ефективні інструменти для фіскальних транзакцій, ваш бізнес може працювати з максимальною ефективністю. Ці інновації не лише спрощують операції, але й покращують взаємодію з клієнтами, що дозволяє вашому бізнесу залишатися на передовій в умовах жорсткої конкуренції.

Програмне забезпечення та послуги для розробки фінансових рішень, які ми пропонуємо.

 1. Платформа обробки платежів

  може полегшити електронні транзакції між вашим бізнесом та клієнтами, підтримуючи різні способи оплати та забезпечуючи безпечну та ефективну обробку.

 2. Додаток мобільного банкінгу

  дозволяє вашим клієнтам отримувати доступ до фінансових послуг, керувати рахунками та здійснювати транзакції віддалено, що полегшить їхній користувацький досвід.

 3. Інструмент фіскальних транзакцій

  здатний управляти фінансовими операціями, включаючи бухгалтерський облік, виставлення рахунків, дотримання податкового законодавства та фінансову звітність, для забезпечення ефективних і точних фіскальних операцій.

 4. Апаратні POS-термінали

  дозволяють підприємствам приймати платежі від клієнтів за допомогою кредитних/дебетових карток, мобільних гаманців або інших електронних методів оплати.

 5. Електронний гаманець

  дозволить вам зберігати інформацію про платіжні картки та дасть змогу клієнтам здійснювати транзакції онлайн та особисто за допомогою смартфонів або інших цифрових пристроїв.

 6. Blockchain-based

  створять для вашого бізнесу прозорі, безпечні та децентралізовані системи для управління ланцюгами поставок, розширять інвестиційні можливості та полегшать купівлю, продаж та торгівлю активами.

Front-end development
Back-end development
Mobile app development
UI/UX design

Front-end development

Elevate your business with appealing and practical front-end solutions crafted to provide seamless user experiences and adeptly address the unique challenges of your industry.

Our front-end department has::

50+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Angular
React JS
Vue

Back-end development

Establish a robust groundwork for your applications through stable, scalable, and secure back-end systems, tailored to meet your business requirements and seamlessly manage data tasks.

Our back-end department has::

50+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
.Net
Go
Java
PHP
Node JS
Python
Ruby
Rust

Mobile app development

Stay ahead in the market with engaging, feature-rich, and high-performing mobile applications designed for Android and iOS platforms, skillfully crafted to meet the expectations of your target audience.

Our mobile department has::

20+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Flutter
Ionic
React Native
Kotlin
Swift
Java

UI/UX design

Enhance user satisfaction and elevate engagement through user-friendly, visually appealing UI/UX designs that deliver seamless and enjoyable experiences across all devices and platforms.

Our UI/UX design department has:

8+ Design specialists
7 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Adobe XD
Figma Jam
Figma
Invision
Maze
Miro
Protopie
Sketch
Zeplin

Впроваджуйте свої фінтех-інновації з нашою допомогою.

consult vetted experts

Our projects

FTMO

Криптовалюта

Потреба клієнта полягала в тому, щоб розробити стабільну, ефективну торгову платформу, яка б пропонувала цінні функції для трейдерів. Платформа повинна забезпечувати безперебійне спілкування в чаті, розділяючи кімнати на основі типів валют, дозволяючи трейдерам ефективно спілкуватися та обмінюватися думками.

Чеська Республіка
Team size: 4
React Angular Vue PHP Figma Node.JS MySQL

Results:

 • Швидка та оперативна діаграма найбільш швидкозростаючої платформи в Чеській Республіці
 • 5000+ активних користувачів
 • ТОП-30 торгових платформ у світі
contact picture