overlay background

Програмні рішення для електронної комерції

Інноваційні рішення в галузі електронної комерції від Mirko Solutions - це не просто інструмент, це можливість рости, масштабувати свої можливості та залишатися конкурентоспроможними.

Програмне забезпечення та послуги для розробки фінансових рішень, які ми пропонуємо.

 1. Інтеграція АІ

  в ваш інтернет-магазин автоматизує взаємодію з клієнтами і може пропонувати персоналізовані елементи на основі історії покупця.

 2. Платформи електронної комерції

  інтеграція різноманітних продуктів і послуг від різних продавців для масштабування вашого бізнесу.

 3. Нативні та кросплатформні мобільні додатки

  які можуть скоротити відстань між вашим бізнесом і потенційними покупцями, а також дати можливість клієнту купувати в будь-який час і в будь-якому місці.

 4. Чат-боти для служби підтримки клієнтів

  впровадження чат-ботів зі штучним інтелектом у вашому інтернет-магазині може забезпечити негайну допомогу клієнтам, відповідаючи на поширені запитання, вирішуючи проблеми та проводячи їх через процес купівлі.

 5. Системи управління замовленнями

  автоматизують обробку замовлень, відстежують їхні статуси, визначають оптимальні способи доставки та координують дії між різними учасниками ланцюга поставок, що в результаті підвищує ефективність роботи та задоволеність клієнтів в електронній комерції.

 6. Системи управління складом (WMS)

  впорядковують складські операції, оптимізуючи розміщення запасів, відстежуючи рух товарів, керуючи завданнями з інвентаризації та зменшуючи кількість помилок, що призводить до підвищення точності інвентаризації, покращення операційної ефективності та підвищення рівня задоволеності клієнтів.

Front-end development
Back-end development
Mobile app development
UI/UX design

Front-end development

Elevate your business with appealing and practical front-end solutions crafted to provide seamless user experiences and adeptly address the unique challenges of your industry.

Our front-end department has::

50+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Angular
React JS
Vue

Back-end development

Establish a robust groundwork for your applications through stable, scalable, and secure back-end systems, tailored to meet your business requirements and seamlessly manage data tasks.

Our back-end department has::

50+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
.Net
Go
Java
PHP
Node JS
Python
Ruby
Rust

Mobile app development

Stay ahead in the market with engaging, feature-rich, and high-performing mobile applications designed for Android and iOS platforms, skillfully crafted to meet the expectations of your target audience.

Our mobile department has::

20+ Design specialists
5-15 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Flutter
Ionic
React Native
Kotlin
Swift
Java

UI/UX design

Enhance user satisfaction and elevate engagement through user-friendly, visually appealing UI/UX designs that deliver seamless and enjoyable experiences across all devices and platforms.

Our UI/UX design department has:

8+ Design specialists
7 Years of experience
4.7 Rating on Clutch
Adobe XD
Figma Jam
Figma
Invision
Maze
Miro
Protopie
Sketch
Zeplin

Впроваджуйте інновації у вашій електронній комерції з нашою допомогою.

consult vetted experts

Our projects

KULTTOVARY

Роздрібна торгівля

Початковий запит клієнта полягав у створенні інтернет-магазину з великою кількістю товарів, що користуються попитом і потребують ефективного вирішення для забезпечення його успіху, який би задовольняв різноманітні бізнес-потреби, забезпечуючи доступність і зручність для клієнтів, які бажають придбати необхідні канцелярське приладдя. Завдання полягало також у розробці зручної навігації та вичерпних категорій, які допоможуть компаніям знайти все, що може знадобитися для їхніх офісів.

Україна
Team size: 5
OpenCart JavaScript MySQL Redis

Results:

 •     Збільшилася територія дистрибуції, полегшилося управління клієнтами
 •     15% Збільшення продажів
contact picture

BRAND BROCHURE

Роздрібна торгівля

Клієнт звернувся із запитом на створення інтернет-магазину для продажу широкого асортименту браслетів, ременів та інших аксесуарів. Мета полягала в тому, щоб забезпечити успіх магазину, ефективно задовольняючи запити клієнтів і пропонуючи різноманітні стильні та якісні товари. Завдання також включало розробку зручної навігації та вичерпних категорій, щоб допомогти клієнтам без зусиль знайти ідеальні аксесуари, які доповнять їхній стиль.

США
Team size: 10
PHP MySQL Redis HTML CSS

Results:

 • 5 000+ користувачів онлайн
 • 70 000+ покупок
contact picture

Volynfarm

Аптечна роздрібна торгівля

Компанія Mirko отримала запит від українського аптечного дистриб'ютора, який обслуговує понад 250 000 клієнтів у 200+ аптечних точках по всій Україні. Спочатку це був запит на створення зручної онлайн-аптеки, яка б дозволяла клієнтам обирати необхідні їм ліки. Однак він перетворився на масштабовану платформу, яка задовольняє потреби понад 850 співробітників компанії, і якою користуватимуться українці з усіх куточків країни.

Україна
Team size: 5
Symfony Sylius MySQL Elastic Search HTML CSS JavaScript

Results:

 •     Створення онлайн-аптеки для українського дистриб'ютора лікарських засобів та системи управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), яка слугує адміністративною панеллю для управління базами даних клієнтів, замовленнями, маркетинговими кампаніями та аналізом даних
contact picture

SOFI B2B

Роздрібна торгівля

Sofi B2B - це оптова онлайн-платформа, орієнтована на сектор B2B, зокрема для потреб компаній (магазинів), що працюють в секторі одягу та аксесуарів в Україні, які мали потребу у створенні інтернет-магазину для збільшення продажів та впізнаваності бренду.

Україна
Team size: 3
PHP OpenCart MySQL

Results:

 • Збільшення асортименту продукції
 • 40% Збільшення обсягу страхових продажів
contact picture

Fastento

PR-проекти

Веб-платформа для журналістів, де вони можуть отримати думки, аналітику та технічні огляди від експертів у суміжних галузях, а для експертів - портфоліо згадок у ЗМІ, піар та впізнаваність.

Естонія
Team size: 2
PHP Docker MySQL

Results:

 • Платформа дозволяє шукати та фільтрувати профілі експертів та запити журналістів, обмінюватися повідомленнями, інтегрований білінг з опціями підписки та управління доступом PR-агентств.
 • Розроблено на Laravel, з використанням Backpack для адміністрування та Stripe для платежів.
contact picture